درباره بهتیام

درباره بهتیام

بهتیام وب‌سایت رسمی داروخانه دکتر علی پورمحمدی است. بهتیام پلتفرمی مبتنی بر فناوری اطلاعات است که با ارائه اطلاعات صحیح و شخصی‌سازی شده و پیشنهاد به‌جای کالاهای سلامت‌محور آرزوی سلامت بیشتر، برای همه افراد جامعه را دارد. این پلتفرم متعلق به شرکت بهیاب سلامت آریوسام است و زیر نظر دکتر داروساز و هیأت علمی هدف سلامت حداکثری جامعه را دنبال می‌کند.

مطابق آمار در کشور انگلیس بیش از ۵۴ درصد بیماران مطابق نسخه و برنامه‌ریزی پزشک درمان نمی‌شوند. همین امر انگیزه شد تا پلتفرمی برای ارائه کالای بهداشتی در کنار ابزارهای یادآوری و اطلاعات ضروری صحیح با کمک فناوری اطلاعات ایجاد گردد. در فاز جاری تمرکز بهتیام روی اطلاعات صحیح و محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی و غیردارویی است.

به همین منظور بهتیام از دو بخش عمده مقالات علمی و فروشگاه تشکیل شده است. تمام مقالات و محتوای سایت توسط هیأت علمی و تیم بهتیام تهیه و تولید شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. بهتیام در تلاش است با تولید محتوای فاخر خلأ محتوای صحیح و بومی را در وب فارسی پر کند. همچنین در فروشگاه با تعهد به ارائه اطلاعات کامل و به‌روز از محصولات ارائه‌شده سعی در راهنمایی هرچه بهتر مخاطبین پایگاه اطلاعات قابل اتکای مکمل و همچنین فروشگاهی با استانداردهای بالای سرویس و خدمات در اختیار مخاطب قرار دهد.

بهتیام التزام به قوانین تجاری و اداری و حقوقی کشور را در اولویت خود دارد و تا زمانی که فروش دارو به صورت غیرحضوری و با نسخه الکترونیک در کشور آزاد نگردد برای فروش هر گونه دارو صرفاْ در داروخانه فیزیکی در خدمت مخاطبین خود خواهد بود.

فلسفه وجود بهتیام

بهتیام از تلفیق دو تیم توانمند در حوزه دارویی و درمانی و حوزه فناوری اطلاعات تشکیل شده است. به عبارتی بهتیام داروخانه‌ای که بعد از سال‌ها کار به حوزه فروش آنلاین ورود نموده یا یک سایت مستقل نیست. بهتیام طراحی گردیده تا با توجه به الزامات قانونی با هدف ارائه خدمات گسترده آنلاین داروخانه فیزیکی واقعی نیز در کنار خود داشته باشد. هدف بهتیام ارائه یک تجربه کاربری موفق به همراه سلامت و دریافت کالای مورد نظر مخاطبان و کیفیت مناسب خدمات است.

با توجه به نیاز روز‌افزون دریافت خدمات سلامتی، بهتیام امیدوار است نقش پررنگی در آینده خودمراقبتی و ارتقای بهداشت و حفظ سلامت در جامعه ایفا کند.

خدمات بهتیام

بهتیام از دو بخش مقالات و فروشگاه تشکیل شده است. کیفیت محتوا و تولید تمامی موارد مورد نیاز از سیاست‌های پایه بهتیام بوده است. همچنین کمک به انتخاب صحیح و دریافت سرویس‌های کامل و متنوع بخشی از تجربه کاربری مورد نظر بهتیام است.

ارائه کاتالوگ کامل دارو و امکان مطالعه مطالب مطرح شده از سوی تولیدکننده و همچنین اطلاعات قابل انتشار برای مصرف‌کننده نهایی از جمله تعهدات بهتیام است.

مشاوره دارویی

تمامی مشاوره های بهتیام توسط دکتر داروساز انجام می‌گیرد. همچنین محتوای نشرشده در سایت و سایر پلتفرم‌ها توسط هیئت علمی بهیاب مورد تأیید قرار گرفته است.

نماد اعتماد الکترونیک

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشرشده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی است. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه‌های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج در تعهدنامه نماد است. بهتیام دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.