شرایط تعویض یا بازگشت کالا

مشتری گرامی! لطفا پیش از استفاده از کالای خریداری شده ، شرایط بازگشت و تعویض کالا را مطالعه نمایید.

بهتیام به منظور آسودگی خاطر و رضایت‌مندی بیشتر مشتریان، در صورت حصول شرایط طبق قوانین و مقررات به شرح زیر اقدام به تعویض یا بازگشت کالا برای مشتری خواهد کرد. طبق دستورالعمل فروش اینترنتی اقلام غیرداروئی در داروخانه‌‌های کشور کلیه قوانین و مقررات نظارتی حاکم بر داروخانه‌های کشور در داروخانه آنلاین بهتیام که دارای مجوز فروش اینترنتی است نیز حاکم است.

خواهشمند است، از ارسال کالا بدون هماهنگی با امور مشتریان خودداری کنید.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به استفاده از محصولات

اطلاعات این محصولات در وب‌سایت صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند . درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول یا عدم حصول نتیجه در مصرف کالا، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه بهتیام در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آن‌ها و بهتیام مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

بهتیام نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده از محصول خریداری شده، مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط از جمله نمایندگی‌ها و تأمین‌کنندگان رسمی کالا انجام شود.

با توجه به مهیا بودن شرایط مشاوره خرید، هم به صورت تلفنی و هم به صورت اینترنتی ، مرجوعی برای کالاهای خریداری شده در صورت سلامت کالا، وجود نخواهد داشت.

بهتیام مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم‌شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

ضوابط و شرایط تحویل کالا

در زمان تحویل ، مشتری باید کالای خود را مشاهده کند واز تطابق محصولات با سفارش‌ خود، مخدوش نبودن بسته‌بندی و تاریخ انقضای محصولات مطمئن شود. با توجه به اهميت شرايط نگهداري كالاهاي سلامت‌محور در صورت مشاهده هر نوع مغايرت مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند و در غير اين صورت امكان مرجوع كردن وجود ندارد.
در صورت مغايرت بسته ارسالي با سفارش، مخدوش بودن بسته‌بندی كالا، عدم تحویل و بازگرداندن آن توسط مشتري، بهتيام سفارش عودت داده‌شده را به هزينه خود و پس از رفع ايراد احتمالي براي مشتري ارسال خواهد کرد.

با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بهتیام تنها در صورت تأیید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به بهتیام بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.