سیاست حریم شخصی

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

بهتیام به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام می‌گذارد و از آن محافظت می‏‌کند. بهتیام متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت بهتیام، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بهتیام، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدیوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولیدشده توسط بهتیام جزئی از اموال بهتیام محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار بهتیام است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای بهتیام محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجادشده توسط بهتیام و علائم تجاری ثبت‌شده نیز در انحصار بهتیام است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت بهتیام یا هر یک از خدمات یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده‌کاوی، روبات یا روش‌‏های مشابه مانند جمع‌آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای بهتیام محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات بهتیام، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. بهتیام محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش می‏‌رساند و درصورتی‌که کاربران از سن ذکرشده جوان‌‏تر هستند باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی خود به خرید و پرداخت اقدام کنند.

تنها مرجع رسمی مورد تأیید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت، یعنی www.behtiam.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تأییدشده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب‌سایت بهتیام هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.behtiam.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفت‌وگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکرشده در بخش «ارتباط با بهتیام» استفاده کنند.

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.